BİLKOM’93 ELEKTRONİK SAN. VE TİCARET LTD.ŞTİ. 1993 YILINDAN İTİBAREN;TELSİZ HABERLEŞME VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ADI ALTINDA ELEKTRONİK SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTEDİR.

BİLKOM’93 AYNI ZAMANDA 2005 YILINDA OKTH İŞLETMECİLİKLERİNİN VERİLMESİNİN BAŞLAMASI İLE BİRLİKTE 1993 YILINDAN BUYANA FİRMAMIZ ÜZERİNDEN YÜRÜTÜLEN COMMUNITY REPEATER SİSTEMLERİ’NİN YÖNETMELİKLERE VE OKTH İŞLETMECİLİĞİNE UYGUN YÜRÜTÜLMESİNİ SAĞLAMAK AMACI İLE OKTH İŞLETMECİLİĞİ ADI ALTINDA TELEKOMÜNİKASYON RUHSATI ALINARAK KURUMSAL OLARAK HİZMET VERMEYE DEVAM ETMİŞTİR.

OKTH İŞLETMECİLİĞİMİZ KAPSAMINDA TÜM YURT SATHINDA YÜRÜTMÜŞ OLDUĞUMUZ OPERASYONLARDA,KURUM VE KURULUŞLARIN İHTİYAÇLARINA PAKET ÇÖZÜMLER SUNMAK YERİNE HER KURUM VE KURULUŞA  İHTİYAÇLARINA YÖNELİK ÖZEL PROJELER SUNMAYI TERCİH ETTİK.

BİLKOM’93 TARAFINDAN İŞLETİLMEKTE OLAN SİSTEMLERİ KULLANAN BİR FİRMA ÇOK UYGUN 3 AYLIK SABİT BİR ÜCRET KARŞILIĞI SINIRSIZ OLARAK GÖRÜŞME YAPABİLMEKTE, BU İSE KURUM VE KURULUŞLARA HABERLEŞME ÜCRETLERİNİ YILLAR BOYUNCA HATASIZ BELİRLEME FIRSATI VERMEKTEDİR.ŞUANDA SUNMAKTA OLDUĞUMUZ HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ ,ŞİRKET İÇİNDE VE DIŞINDA HARAKETLİ ELEMANLARI OLAN;KURUM VE KURULUŞLARIN İLK YATIRIM KALEMLERİ ARASINDA YER ALAN VE FAALİYETLERİ İÇİN GEREKEN HABERLEŞME MALİYETİNİ MİNİMİZE EDEN SİSTEMLERDİR.BİLKOM’93 TARAFINDAN İŞLETİLMEKTE OLAN SİSTEMLERİ KULLANAN BİR FİRMA ÇOK UYGUN 3 AYLIK SABİT BİR ÜCRET KARŞILIĞI SINIRSIZ OLARAK KONUŞMA YAPABİLMEKTE, BU İSE KURUM VE KURULUŞLARA HABERLEŞME ÜCRETLERİNİ YILLAR BOYUNCA HATASIZ BELİRLEME FIRSATI VERMEKTEDİR..

İŞ YERİNİZDE, EVİNİZDE, HOBİLERİNİZDE, KESİNTİSİZ, EKONOMİK VE HIZLI İLETİŞİME İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN ! SİZİNLEYİZ.

HABERLEŞMENİN YANI SIRA; KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİYOR MUSUNUZ? İŞ YERİNİZDE,EVİNİZDE ,OKUL VE HASTANE GİBİ TOPLU YAŞAM MERKEZLERİNDE,UÇSUZ BUCAKSIZ METROPOL KENTLERİN İÇİNDE KENDİNİZ İÇİN OLMASA BİLE DEĞER VERDİĞİNİZ VE SORUMLULUK DUYDUĞUNUZ KİŞİLER İÇİN HER ŞEYİN EN İYİSİNİ,EN ÜST DÜZEYDE İSTEDİĞİNİZİ;GÖZÜNÜZÜN ARKADA KALMAMASININ SİZİN İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ VE BUNUN İÇİN CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİZİ TİTİZLİKLE SAĞLAMAK,SİZİ SOYGUN V.S.GİBİ HER TÜRLÜ POTANSİYEL TEHLİKEYE KARŞI KORUMAK ADINA ,TEKNOLOJİK GÜVENLİK SİSTEMLERİNİ VE ELEKTRONİK DONANIMLARIN,KURULUŞU,KULLANIMI VE UYGULAMA TAKTİKLERİ KONUSUNDA UZMAN PERSONELİMİZLE HİZMET VERMEKTEYİZ.

ZİRVEDE KALMAK, ORAYA ULAŞMAK KADAR ZOR…HELE DE BU KADAR CİDDİ BİR SORUMLULUK ÜSTLENİYORSANIZ. TEMEL VAZİFENİZ, KORUMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUĞUNUZ KİŞİLERİN HAYATINI, KENDİNİZİNKİNİN ÖNÜNDE TUTMAKSA… İÇİNDE YER ALDIĞINIZ SEKTÖR, TEKNİK DONANIM VE UYGULAMALARDAN PERSONEL SEÇİMİNE, EĞİTİM DENETİMİNE HER AŞAMASI İLE FARKLI ZORLUKLAR İÇERİYORSA… AYAKTA KALMANIZIN BİZCE TEK YOLU VAR, BİZİM DE İZLEDİĞİMİZ BU YOL, HİZMET ANLAYIŞIMIZI ZİRVEDE TUTARAK HERŞEYİN ÜSTÜNDE GÖRMEK…

SAYGILARIMLA,